STRONA GŁÓWNA: Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć stronę główną DigiWorkWell!

Witamy w naszym narzędziu Digital Wellbeing Check Up! Czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę, umiejętności i pewność siebie w zarządzaniu cyfrowym dobrostanem swoich pracowników? Jeśli tak, chętnie pomożemy. Digi Work Well ma na celu zaprojektowanie, opracowanie i wdrożenie nowego podejścia do szkolenia menedżerów  MŚP w Europie ery cyfrowej.

Oferujemy:

• jasne i proste podejście do tematu wellbeingu w firmie

• spersonalizowany raport zawierający przegląd mocnych i słabych stron organizacji

• treści dostosowane specjalnie dla MŚP, które zostały opracowane w ramach współpracy partnerskiej z wieloma menedżerami MŚP

• zalecenie, na których modułach naszego przyszłego szkolenia należy się skoncentrować, aby wzmocnić umiejętności zarządzania cyfrowym dobrostanem organizacji

• uznaną ocenę opartą na ramach kompetencji cyfrowych (DigComp) i brytyjskich ramach JISC

Onaszym narzędziu

Opiera się ono na unijnych ramach kompetencji cyfrowych (DigComp) i brytyjskich ramach JISC, ponieważ uważamy, że oferują one najbardziej kompleksowy zakres wiedzy, umiejętności i odpowiednich postaw, których menedżerowie muszą się nauczyć, aby skutecznie zarządzać cyfrowym dobrostanem w miejscu pracy.

Ponieważ nie istnieją takie ramy, które opierałyby się wyłącznie o dobrostan cyfrowy, partnerzy projektu Digi Work Well przeprowadzili badania w celu znalezienia odpowiednich ram i kompetencji szczególnie istotnych dla MŚP i ich kadry menadżerskiej. Nasze narzędzie oceni kompetencje Twojej organizacji w 4 obszarach. 

Jak korzystać z naszego narzędzia:

1. Zaakceptuj Pliki Cookies

2. Postaraj się odpowiedzieć na każde pytanie zgodnie z Twoją aktualną wiedzą i umiejętnościami. 

3. Po uzyskaniu odpowiedzi zidentyfikujemy słabe i mocne strony Twojej firmy a Ty dowiesz się w jaki sposób je poprawić. 

4. Po przesłaniu odpowiedzi na pytania otrzymasz od nas raport z oceną oraz ze wskazówkami co powinnaś/eś poprawić w swojej firmie. Podpowiemy Ci z jakich modułów przygotowywanego przez nas kursu szkoleniowego warto skorzystać aby poszerzyć swoje umiejętności. 


Aby otrzymać spersonalizowany raport należy odpowiedzieć na każde pytanie zgodnie ze stanem faktycznym w Twojej firmie. Pamiętaj, że nie chodzi o osiągnięcie wysokiego wyniku, ale o identyfikację swoich mocnych i słabych stron.

Raport otrzymasz drogą mailową. Twoje dane będą przetwarzane elektronicznie przez naszego partnera Brilliant Assessments na potrzeby przygotowania twojej indywidualnej oceny. E-mail i udzielone odpowiedzi będą przetwarzane wyłącznie w celu oceny danych i nie będą przekazywane podmiotom trzecim. W dowolnym momencie możesz zażądać od nas ich usunięcia.

Raport będzie również dostępny do pobrania bezpośrednio po zakończeniu oceny.