Laipni lūdzam “Mācīt digitāli” digitālā maršruta meklētājā! Ja vēlaties uzlabot savas digitālās zināšanas, prasmes vai pašpārliecinātību, tad esat īstajā vietā. Un mēs labprāt palīdzēsim! Programmas “Mācīt digitāli” mērķis ir dot iespēju nacionālo minoritāšu vai migrantu sievietēm un pieaugušo izglītotājiem, kas māca viņām pieaugušo izglītības organizācijās, izmantot tehnoloģijas un digitālos rīkus, lai atbalstītu viņas darbā, mācībās un citos digitālā laikmeta dzīves aspektos.

Mēs piedāvājam:

  • Vienkāršu un skaidru izpratini par digitālajām prasmēm;
  • Personalizētu pārskatu par Jūsu personīgajām digitālajām prasmēm, Jūsu stiprajām un vājajām pusēm;
  • Ieteikumus prasmju pilnveidei - kurus mūsu atvērto izglītības resursu moduļus apgūt, kas vislabāk nostiprinātu Jūsu digitālās prasmes;
  • Saturu, kas ir īpaši pielāgots nacionālo minoritāšu vai migrantu sievietēm un ir izstrādāts, sadarbojoties ar vairākām pieaugušo izglītības un migrantu sieviešu organizācijām;
  • Atzītu novērtējumu, kas balstīts uz (Digcomp) digitālo kompetenču ietvaru. Jūsu novērtējums tiks atzīts visā Eiropā;
  • Nepārtrauktu apņemšanos atbalstīt prasmju pilnveidi, pārliecību un labsajūtu.

Par mūsu digitļo prasmju novērtēšanas rīku.

Mūsu rīks ir balstīts uz digitālo kompetenču ietvaru (DigComp), jo mēs uzskatām, ka DigComp piedāvā visaptverošu aprakstu par zināšanām, prasmēm un attieksmēm, kas cilvēkiem jāapgūst, lai viņi būtu gatavi darbam digitāli!

Līdzīgi kā DigComp, mūsu rīks novērtēs jūsu kompetenci 5 jomās. (Kompetence ir  zināšanas, attieksmes un prasmes.)

Tas Jūs interesē? Tad lasiet tālāk un sāciet savu digitālo ceļojumu!

Kā izmantot digitālo maršruta karti.

1. Apstipriniet sīkfailus.

2. Izlasiet katru jautājumu, pēc tam izvēlieties apgalvojumu, kas visvairāk attiecas uz Jūsu pašreizējo prasmju līmeni.

3. Pašvērtējuma izlasīšana un aizpildīšana prasīs apmēram 20 minūtes.

4. Saņemiet ziņojumu dažu sekunžu laikā ar norādījumiem par to, kurus mūsu izstrādātos digitālās kompetences attīstības moduļus jums vajadzētu apgūt.


Novērtējot savas prasmes katrā jautājumā. Izvēlieties apgalvojumu, kas vislabāk atbilst jūsu pašreizējam digitālo prasmju līmenim. Katrs apgalvojums dos jums noteiktu punktu skaitu. Atcerieties, ka runa nav par augsta rezultāta sasniegšanu, bet gan par savu stipro pušu noteikšanu un to, kuras jomas jums ir jāuzlabo!