Šis trumpas įsivertinimo įrankis leis jums pamatyti, kaip jūsų įmonė yra pasirengusi kurti inovacijas funkcinio maisto ir specializuotų paslaugų, skirtų vyresnio amžiaus žmonėms, srityje. Įrankis sukurtas įgyvendinant tarptautinę iniciatyvą „Novatoriškas maistas senjorams“, finansuojamą Europos Komisijos, bei remiantis projekto partnerių sukurta Parengties inovacijoms sistema. Jis įvertins jūsų pasirengimą inovacijoms keturiose srityse ir devyniais pjūviais:

  • Įmonė –  įmonės inovacinis pajėgumas, lyderystė ir kultūra.
  • Konkurencingumas – įmonės atsparumas ir prieiga prie išteklių bei partnerių, kurie paspartins maisto inovacijų kūrimo procesus.
  • Klientas – įmonės supratimas apie specifinius senjorų poreikius ir gebėjimas komercializuoti maisto produktus/paslaugas.
  • Aplinka – įmonės politikos, taisyklių ir rinkos poreikių supratimas, padedantis geriau reaguoti į augančius funkcinio maisto ir specializuotų paslaugų, skirtų vyresnio amžiaus žmonėms, poreikius.

Šį vertinimo klausimyną sudaro 40 klausimų, o jo pildymas užtruks 8-10 minučių.

Atlikę šį savęs vertinimą gausite:Asmeninę įmonės ataskaitąGausite personalizuotą ataskaitą, kurioje bus nurodytos jūsų stipriosios pusės ir tobulintinos sritys, kad būtumėte visiškai pasirengę kurti inovacijas funkcinio maisto ir specializuotų paslaugų, skirtų vyresnio amžiaus žmonėms, srityje.Individualius mokymosi patarimusGausite patarimų, kurie nuotolinių mokymosi kursų moduliai galėtų geriausiai padėti sustiprinti  žinias, įgūdžius ir gebėjimus kurti maisto produktus ir paslaugas senjorams.Mokymosi pažangos stebėjimąŠį savęs vertinimą galite atlikti reguliariai, kad stebėtumėte savo mokymosi pažangą, kai dalyvausite mūsų nuotolinio mokymosi kursuose.

Kaip užpildyti savęs vertinimo klausimyną:1. Perskaitykite kiekvieną klausimą ir įvertinkite, kaip sutinkate su kiekvienu teiginiu.2. Asmeninę ataskaitą gausite iš karto, kai tik baigsite pildyti klausimyną. Ataskaita padės jums pasirinkti asmeninį mokymosi kelią, nurodydama, kuriems nuotolinio mokymosi kursų moduliams turėtumėte teikti pirmenybę.